KONYA ATATÜRK A.Ö.L
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alın size süper sözler

alın size süper sözler Empty alın size süper sözler

Mesaj  özdenn Paz Tem. 27, 2008 11:12 pm

Gecenin Issız Karanlıgında Ümitlerimin Tükendigi Anda Tek Kişi İstiyorum YANLIZLIGIMA!!!

Yenildim,,, aç kapını yalnızlığım, ben geri geldim...

bi yürek vardır hep kırılan bir sevgi vardır hep mahvolan bir kişi vardır hep sevipte kalbi kırılan bide yalnızlık vardır herzaman yanımda olan

SU ANDA HICBIRSEY MUMKUN DEGIL. SU ANDA HERSEYDEN AYRI, HERSEYDEN UZAK VE HERSEYDEN MAHRUMUM BEN. SU ANDA SADECE YALNIZLIK VE KAHIR.

GECENIN KARANLIGI ODAMA VURUYOR, YASADIKCA YALNIZLIGIMI HISSEDIYORUM, OYLE ACI VERIYORKI BANA, ACIMI KADEHLERLE PAYLASIYORUM

ELLERIMI HER UZATISIMDA BOSLUKTA KALIYOR, HER GUN KURDUGUM DUSLER HEP BOSA CIKIYOR, NE OLDUGUNU BILMIYORUM AMA, BIRILERI DUSLERIMDE HICKIRARAK AGLIYOR.

ANLATSAM DERDIMI KIMSE ANLAMAZ, PERISAN HALIME GOLGEM ACIMAZ, OLSEMDE ARDIMDAN BIR KUL AGLAMAZ, BIR DOST ARIYORUM BULAMIYORUM!

sen benim hayatımda bir piyonsun ben seni kaybedersem 2 puanım gider bense senin hayatında ŞAHIM sen beni kaybedersen oyun biterr.....

Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur'un başladığı yerde sevgi son bulur

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.,

Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

Sevdik mi Allahına Kadar Vurduk mu Sallamayı Damarına Kadar Şimdi Diyeceksin Lan Piskopat Sen Sevmeyi Nerde Öğrendin Şunu Unutmaki Kahbelere Sevmeyi ßiz Öğrettik

ya$amayı ßiLmioRsan öLmeyi hiÇ denemiCekSin !

BU ARTAKALAN HANGİ SONBAHAR AKŞAMININ HÜZÜNLERİ.OYSA BİRBİRİMİZİN YARALARYLA SARMALIYDIK KANAYAN YERLERİMİZİ...YOKLUĞUNA DAYANABİLİRİM SANDM AMA YOKLUĞUN Bİ ŞİİR WE BEN ŞAİR OLAMADIMMM

GeceLeri geLme jiLet tutarIm.. Uzatma koLLarInI Sanada AtarIm SenIn Icin ağLar Kendimi dOğrarIm Dedim Ya GüzeLim ßen PisKopatIm..

BéDéNim KaRanLikLara RuHum Sana Ait . .

Hêr Gêcên Gùn ßirâz Dâha Aciyør Canim.Hêr Geçên Gùn ßirâz Daha Kân Kâybêdiyør HâyaLLêrim...

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

Eger birgün gelir beni unutursan,bilki silahim artik belimde degil elimde,ama ici bos,cünkü kursunu beynimde….!!

Wefasıs kullardan vefa bekleme kıymetsis bir kula satarlar seni!..

Dilden sevmesini bilmeyiz bazıları gibi değiliz sevdik mi yürekten ölümüne severiz farkımız tarzımız gonyalı deliyiz

CocukLArin Bir MaSaLa KanDiği Gibi BéNDé SéNin GozLéRiNé Kanmsim GuNésin YéR Yuzunu Yaktiği Gibi Gulum SéNin GozLérinDé yanmisim

g£c£md£ £fkAr, kAfAmdA £srar, iCimde
Israr, yüzümd£ Inan haSar Inan gönLüm hAzAr yAni ßöyLe piSkOpAt yAzAr ßöyLe yAzAr...

Akrebin düşmanlığı beterdir ejderhadan/ejderha âşikar vurur, akrep gizli her zaman...

Özür Dilerim Elini Tutuqum İçin Özür Dilerim Gözlerine Baktıgım İçin Özür Dilerim Seni Sevdigim İçin Ve Yine Özür Dilerim Seni İNSAN Sandıgım İçin

SenHiç Denizlere ßakınca yemyeşiL Ormanları GördüN mü ?İmkansız Deme ! ÇünKü ßen Senin Gözlerine ßakınca öLülerin Bile Sahit Olamadığı o Cenneti Gördüm!

inSani En KoLay AğLatan SevgiLidir.En KoLay aLdatan doStLaridir.Hayatta hiÇBir Şeye Güvenme Beyaz GüLün biLe GöLgeSi Siyahtir...!

Birlikte yasayabilecegin biriyle degil.onsuz yasamayacagin biriyle ol.Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil gittiginde yeri dolmayanlardan olsun.....

Mevsim ilk bahar, Havada güneş var, Üşüyor bedenim, Titrememek elde mi? Hayatımda sen yokken gülüm,benim için en güzeli sessizce ölüm...

Bir zamanlar çocuktum sevmesini bilmeyen. Simdi yalnizim gözyaslari dinmeyen. Bir zalim sevdim kiymet bilmeyen. Onun adi zalim söz verdigi gibi gelmeyen...

Hani İnsan Ağlamak İster,Gözlerinden Yaş Gelmez.Hani Gülmek İster,Yürekten Gülemez.Hani Birini Bekler O Hiç Gelmez.Hani Onu Severde Hiç Söyleyemez.Tam Söyleyeceği Zamanda O Başkasını SeVeR Ya! İşte O An İnsan Ölmek İsterde EcEL Gelmez.

Sevgi tıpkı gül gibidir rastgele tutarsan dikeni batar yapraklarını açarsan duyguları akar ama eğer tutmasını bilirsen ogül sana tapar...

Bir zamanlar Arkandan bakar Ağlardım , Şimdi dönüp Ardıma ßile bakmam ! Bir zamanlar Uğruna dünyaları yakardım.Şimdi ŞEREFSİZİM kibrit ßile çakmam !

paketimdeki son sigaramla silahımdaki son kursunu senin için ayırdım seni düşündüğüm zaman sigaramı yakarım seni unutdugum zaman son kursunumu kafama sıkarım

Kız Milleti Neden Hoşlanır ? Hem Piskopat Olcan Hem Bilgili,Taktın mı Koluna yakışacak! Kodun mu Duvara Yapişacak

Seni Sevdiyse Kalbim, Sana Yetimdir. Yalvaramam Aşkım, Asaletimdir.

Yalnızlığa atıp gitti dost diye bildiklerim. Geceler bile satıp gitti tükendi ümitlerim. Beni terkedipte başkasına gönül verenin. Zehir edecem hayatını bensiz mutluluğa erenin....

Bilinenlerin içine bilinmeyeni koymak ne güç; söylenenlerin içinden söylenmeyeni seçmek ne müskül; yürüyenlerin arasindan durani, gidenlerin ardindan geleni tefrik etmek ne zor

Alaca Karanlıgı Sevmem Ya Gündüz Olmalı Ya Gece Kurşun ya Tam Anlın dan Vurmalı Ya da Namluda Kalmalı Yar Dedigin Ya Tam Sevmeli Yada Çekip Gitmeli

Bizler umutsuzluğun olduğu yerde , umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz.Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar , her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar! Ya ölümüne Severiz , yada tek kalemde Sileriz!

BiZ Biz Olduğumuz İçiN sevildik Geride Üç Beş Kişi Kaldık Ama İçimiZ rahat..Kralının Başından Taç aldık,Kral Olmayanın başıan tac taktık İşte En buyuk HatayI bIZ bURDA yAPTIK..

ßeLki ßarßourumuz yOq. ßeLki TimßerLand'larimiz yOq.. ßeLki Kredi KartLarimiz yOq.. ßeLki yaLaka ArkadaSlarimiz yOq.. ßeLki KameraLi teLefonLarimiz yOq.. Ama; ßu aLemde Her Zaman $heKLimiz Var.. İnsanLari KuLLanarak $hekiL yapiLmaz !

Biz KimLeriz? Diye Sorma, Biz Hayata Boş VermişLerdeniz. Hayat Nedir? Diye Sorma, Biz Hayat Deryasinda YüzenLerdeniz.Bizi Arama Lüks MeyhaneLerde, Biz Dost Şarabı içenLerdeniz.Bize Dost, Arkadaş Nedir Diye Sorma, Biz OnLar için öLüme GidenLeriz

EGER BENI SEVECEK KADAR DELIYSEN ; EGER BENI HAK EDECEK KADAR MERTSEN ; EGER SEN YALAN SÖYLEMEYECEK KADAR SEREFLIYSEN ; INANKI BENDE UGRUNA ÖLECEK KADAR YÜREKLIYİM

Dün canım olanlar Yarın düşmanım olamaz benimle yaşananların hatrı hep saklı kalır.Sildiklerim vardır birde.. Onlar yanlışlarım ve pişmanlıklarımdır.Adları anılmaz hatırları sorulmaz.Şeref ararım ben sevdiklerimde..Herzaman doğru değildir elbet seçimlerim Zaman gelir Şerefsizleri de severim..

Silahı Elimize Aldik , Şarjörü Silahımıza TaktıK , Elimizi Tetihimize Koyduk ,Gözümüzü NamluYa ,Hayatı Yalan Saydık , Dünyayı Fani ,Dostumuzu Can Yaptık Düşmanımızı Candan ,Sevgimizi AldılaR Sevdıklerımizi Yalan YaptılaR , En Sonunda Elimizdeki TaBanCayı PatlatılaR.....

KuraLLarı Sevmem ama YerSiz Yere Cignedigim GörüLmemiŞtir , Kinci deiLim ama unutmam . Sefkat qöSteririm ama Şımartmam , DaLqa Gecerim ama KIrmam , Ciddiye aLırım ama KapıLmam , Huzur Veririm ama Söz Vermem , Sahip oLurum ama AİT oLmam......

Asalet; Boyda DeĞİl Soydadir.. • İncelİk; Belde DeĞİl Dİldedİr.. • DoĞruluk; SÖzde DeĞİl Özdedİr.. • Namus; Bacak Arasinda DeĞİl YÜrektedİr • GÜzellİk; YÜzde DeĞİl Bakan GÖzdedİr!

Hemen Canımı Alma Rabbim Bırakta Hayatla Didişeyim Dİşi GÖnder AzRAiLimi Ölümüne SeviŞeyim

aLEMİN derDi ßen OlmuŞum demekki zamanında iyi KoymuŞum

Very Happy:D:D
özdenn
özdenn

- Similar topics